Dilemele lu’ Highlander Scris de Andrei în 14/08/2011. Publicat în să mai şi râdem..., scrieri. 1 comentariu la Dilemele lu’ Highlander 1. Ce se întâmplă dacă mă înec în mijlocul Pacificului? 2. Da’ dacă mă atacă rechinii?